Rozkład Jazdy Kraków - Olkusz (niedziele) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego 1 2
  7,f,Q 7,f,Q
Kraków MDA ul. Bosacka 16:55 19:25
Nowy Kleparz 17:03 19:33
Grottgera 17:09 19:39
Plac Inwalidów 17:10 19:40
Czarnowiejska 17:11 19:41
Kawiory 17:12 19:42
Miasteczko Studenckie AGH 17:13 19:43
Przybyszewskiego 17:14 19:44
Armii Krajowej 17:15 19:45
Zarzecze 17:16 19:46
Bronowice Wiadukt 17:17 19:47
Rondo Ofiar Katynia 17:18 19:48
Jasnogórska 17:20 19:50
Skrzyżowanie do Podchruścia Modlnica 17:22 19:52
Modlnica I "Kolonia" 17:24 19:54
Modlnica II "Komora" 17:25 19:55
Szyce II 17:26 19:56
Szyce I "Wesoła" 17:27 19:57
Wielka Wieś 17:28 19:58
Biały Kościół 17:30 20:00
Biały Kościół "Murownia" 17:32 20:02
Czajowice 17:34 20:04
Jerzmanowice I 17:36 20:06
Jerzmanowice "Lepianka"  17:37 20:07
Jerzmanowice "Gościniec" 17:39 20:09
Sąspów "Ojców" 17:40 20:10
Gotkowice 17:41 20:11
Przeginia "Ostra Góra" 17:42 20:12
Przeginia "Skotnica" 17:43 20:13
Przeginia "szkoła" 17:44 20:14
Przeginia 17:45 20:15
Zederman II 17:47 20:17
Zederman I "Pasieka" 17:48 20:18
Zadole Kosmolowskie 17:49 20:19
Sieniczno 17:52 20:22
"Olkusz Baza PKS" 17:54 20:24
"Olkusz oś. 1000-lecia" 17:55 20:25
"Olkusz Biema" 17:56 20:26
"Olkusz Kościół" 17:57 20:27
"Olkusz Ks.Gajewskiego" 17:58 20:28
Olkusz Kochanowskiego 17:59 20:29
Olkusz Os. Młodych Pętla 18:00 20:30
Olkusz Kamyk 18:01 20:31
Olkusz Supersam ZKG "KM" 18:04 20:34

 

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów zgodnie z rozkładem jazdy wynosi: 2

Osoba zarządzająca transportem: Artur Kordaszewski

Legenda: 7 - kursuje w niedziele, f - nie kursuje w okresie ferii lenich i zimowych oraz szkolnych przerw światecznych, Q - kursuje w tygodnie parzyste

Odsłony: 6943

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

24 sierpień 2019

Licznik wizyt

659893
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
533
667
4495
650270
17649
23156
659893

Your IP: 3.227.233.6
2019-08-24 18:33