Rozkład Jazdy Kraków - Olkusz (dni robocze) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

 

Nazwa dworca

lub przystanku komunikacyjnego

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
D D D D D D D D D D
Kraków MDA ul. Bosacka 6:40 7:44 9:20 10:24 13:04 14:40 15:44 17:20 18:24 21:05
Nowy Kleparz 6:48 7:52 9:28 10:32 13:12 14:48 15:52 17:28 18:32 21:13
Grottgera 6:54 7:58 9:34 10:38 13:18 14:54 15:58 17:34 18:38 21:19
Plac Inwalidów 6:55 7:59 9:35 10:39 13:19 14:55 15:59 17:35 18:39 21:20
Czarnowiejska 6:56 8:00 9:36 10:40 13:20 14:56 16:00 17:36 18:40 21:21
Kawiory 6:57 8:01 9:37 10:41 13:21 14:57 16:01 17:37 18:41 21:22
Miasteczko Studenckie AGH 6:58 8:02 9:38 10:42 13:22 14:58 16:02 17:38 18:42 21:23
Przybyszewskiego 6:59 8:03 9:39 10:43 13:23 14:59 16:03 17:39 18:43 21:24
Armii Krajowej 7:00 8:04 9:40 10:44 13:24 15:00 16:04 17:40 18:44 21:25
Zarzecze 7:01 8:05 9:41 10:45 13:25 15:01 16:05 17:41 18:45 21:26
Bronowice Wiadukt 7:02 8:06 9:42 10:46 13:26 15:02 16:06 17:42 18:46 21:27
Rondo Ofiar Katynia 7:03 8:07 9:43 10:47 13:27 15:03 16:07 17:43 18:47 21:28
Jasnogórska 7:05 8:09 9:45 10:49 13:29 15:05 16:09 17:45 18:49 21:30
Skrzyżowanie do Podchruścia Modlnica 7:07 8:11 9:47 10:51 13:31 15:07 16:11 17:47 18:51 21:32
Modlnica I "Kolonia" 7:09 8:13 9:49 10:53 13:33 15:09 16:13 17:49 18:53 21:34
Modlnica II "Komora" 7:10 8:14 9:50 10:54 13:34 15:10 16:14 17:50 18:54 21:35
Szyce II 7:11 8:15 9:51 10:55 13:35 15:11 16:15 17:51 18:55 21:36
Szyce I "Wesoła" 7:12 8:16 9:52 10:56 13:36 15:12 16:16 17:52 18:56 21:37
Wielka Wieś 7:13 8:17 9:53 10:57 13:37 15:13 16:17 17:53 18:57 21:38
Biały Kościół 7:15 8:19 9:55 10:59 13:39 15:15 16:19 17:55 18:59 21:40
Biały Kościół "Murownia" 7:17 8:21 9:57 11:01 13:41 15:17 16:21 17:57 19:01 21:42
Czajowice 7:19 8:23 9:59 11:03 13:43 15:19 16:23 17:59 19:03 21:44
Jerzmanowice I 7:21 8:25 10:01 11:05 13:45 15:21 16:25 18:01 19:05 21:46
Jerzmanowice "Lepianka"  7:22 8:26 10:02 11:06 13:46 15:22 16:26 18:02 19:06 21:47
Jerzmanowice "Gościniec" 7:24 8:28 10:04 11:08 13:48 15:24 16:28 18:04 19:08 21:49
Sąspów "Ojców" 7:25 8:29 10:05 11:09 13:49 15:25 16:29 18:05 19:09 21:50
Gotkowice 7:26 8:30 10:06 11:10 13:50 15:26 16:30 18:06 19:10 21:51
Przeginia "Ostra Góra" 7:27 8:31 10:07 11:11 13:51 15:27 16:31 18:07 19:11 21:52
Przeginia "Skotnica" 7:28 8:32 10:08 11:12 13:52 15:28 16:32 18:08 19:12 21:53
Przeginia "szkoła" 7:29 8:33 10:09 11:13 13:53 15:29 16:33 18:09 19:13 21:54
Przeginia 7:30 8:34 10:10 11:14 13:54 15:30 16:34 18:10 19:14 21:55
Zederman II 7:32 8:36 10:12 11:16 13:56 15:32 16:36 18:12 19:16 21:57
Zederman I "Pasieka" 7:33 8:37 10:13 11:17 13:57 15:33 16:37 18:13 19:17 21:58
Zadole Kosmolowskie 7:34 8:38 10:14 11:18 13:58 15:34 16:38 18:14 19:18 21:59
Sieniczno 7:37 8:41 10:17 11:21 14:01 15:37 16:41 18:17 19:21 22:02
"Olkusz Baza PKS" 7:39 8:43 10:19 11:23 14:03 15:39 16:43 18:19 19:23 22:04
"Olkusz oś. 1000-lecia" 7:40 8:44 10:20 11:24 14:04 15:40 16:44 18:20 19:24 22:05
"Olkusz Biema" 7:41 8:45 10:21 11:25 14:05 15:41 16:45 18:21 19:25 22:06
"Olkusz Kościół" 7:42 8:46 10:22 11:26 14:06 15:42 16:46 18:22 19:26 22:07
"Olkusz Ks.Gajewskiego" 7:43 8:47 10:23 11:27 14:07 15:43 16:47 18:23 19:27 22:08
Olkusz Kochanowskiego 7:44 8:48 10:24 11:28 14:08 15:44 16:48 18:24 19:28 22:09
Olkusz Os. Młodych Pętla 7:45 8:49 10:25 11:29 14:09 15:45 16:49 18:25 19:29 22:10
Olkusz Kamyk 7:46 8:50 10:26 11:30 14:10 15:46 16:50 18:26 19:30 22:11
Olkusz Supersam ZKG "KM" 7:49 8:53 10:29 11:33 14:13 15:49 16:53 18:29 19:33 22:14

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów zgodnie z rozkładem jazdy wynosi: 2

Osoba zarządzająca transportem: Artur Kordaszewski

Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odsłony: 18047

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

24 sierpień 2019

Licznik wizyt

659882
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
522
667
4484
650270
17638
23156
659882

Your IP: 3.227.233.6
2019-08-24 18:16