Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (dni robocze) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle Młodych w Olkuszu, Legionów Polskich w Olkuszu, Zederman, Szyce, Kraków Jasnogórska, Kraków Miasteczko Studenckie, Kraków MDA

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Olkusz Supersam ZKG "KM" 5:20 6:24 8:00 9:04 11:44 13:20 14:24 16:00 17:04 19:50
Olkusz Kamyk 5:23 6:27 8:03 9:07 11:47 13:23 14:27 16:03 17:07 19:53
Olkusz Os. Młodych Pętla 5:25 6:29 8:05 9:09 11:49 13:25 14:29 16:05 17:09 19:55
Olkusz Kochanowskiego 5:26 6:30 8:06 9:10 11:50 13:26 14:30 16:06 17:10 19:56
"Olkusz Ks.Gajewskiego" 5:27 6:31 8:07 9:11 11:51 13:27 14:31 16:07 17:11 19:57
"Olkusz Kościół" 5:28 6:32 8:08 9:12 11:52 13:28 14:32 16:08 17:12 19:58
"Olkusz Biema" 5:29 6:33 8:09 9:13 11:53 13:29 14:33 16:09 17:13 19:59
"Olkusz Oś. 1000-lecia" 5:30 6:34 8:10 9:14 11:54 13:30 14:34 16:10 17:14 20:00
Olkusz al. Tysiąclecia 5:33 6:37 8:13 9:17 11:57 13:33 14:37 16:13 17:17 20:03
Sieniczno 5:35 6:39 8:15 9:19 11:59 13:35 14:39 16:15 17:19 20:05
Zadole Kosmolowskie 5:38 6:42 8:18 9:22 12:02 13:38 14:42 16:18 17:22 20:08
Zederman I "Pasieka" 5:39 6:43 8:19 9:23 12:03 13:39 14:43 16:19 17:23 20:09
Zederman II 5:40 6:44 8:20 9:24 12:04 13:40 14:44 16:20 17:24 20:10
Przeginia 5:42 6:46 8:22 9:26 12:06 13:42 14:46 16:22 17:26 20:12
Przeginia "szkoła" 5:43 6:47 8:23 9:27 12:07 13:43 14:47 16:23 17:27 20:13
Przeginia "Skotnica" 5:44 6:48 8:24 9:28 12:08 13:44 14:48 16:24 17:28 20:14
Przeginia "Ostra Góra" 5:45 6:49 8:25 9:29 12:09 13:45 14:49 16:25 17:29 20:15
Gotkowice 5:46 6:50 8:26 9:30 12:10 13:46 14:50 16:26 17:30 20:16
Jerzmanowice "Ojców" 5:47 6:51 8:27 9:31 12:11 13:47 14:51 16:27 17:31 20:17
Jerzmanowice "Szklary" 5:48 6:52 8:28 9:32 12:12 13:48 14:52 16:28 17:32 20:18
Jerzmanowice "Lepianka"  5:51 6:55 8:31 9:35 12:15 13:51 14:55 16:31 17:35 20:21
Jerzmanowice I 5:52 6:56 8:32 9:36 12:16 13:52 14:56 16:32 17:36 20:22
Czajowice 5:53 6:57 8:33 9:37 12:17 13:53 14:57 16:33 17:37 20:23
Biały Kościół "Murownia" 5:55 6:59 8:35 9:39 12:19 13:55 14:59 16:35 17:39 20:25
Biały Kościół 5:57 7:01 8:37 9:41 12:21 13:57 15:01 16:37 17:41 20:27
Wielka Wieś 5:59 7:03 8:39 9:43 12:23 13:59 15:03 16:39 17:43 20:29
Szyce I "Wesoła" 6:00 7:04 8:40 9:44 12:24 14:00 15:04 16:40 17:44 20:30
Szyce II 6:01 7:05 8:41 9:45 12:25 14:01 15:05 16:41 17:45 20:31
Modlnica II "Komora" 6:02 7:06 8:42 9:46 12:26 14:02 15:06 16:42 17:46 20:32
Modlnica I "Kolonia" 6:03 7:07 8:43 9:47 12:27 14:03 15:07 16:43 17:47 20:33
Skrzyżowanie do Podchruścia Modlnica 6:05 7:09 8:45 9:49 12:29 14:05 15:09 16:45 17:49 20:35
Jasnogórska 6:07 7:11 8:47 9:51 12:31 14:07 15:11 16:47 17:51 20:37
Rondo Ofiar Katynia 6:09 7:13 8:49 9:53 12:33 14:09 15:13 16:49 17:53 20:39
Bronowice Wiadukt 6:10 7:14 8:50 9:54 12:34 14:10 15:14 16:50 17:54 20:40
Zarzecze 6:11 7:15 8:51 9:55 12:35 14:11 15:15 16:51 17:55 20:41
Armii Krajowej 6:12 7:16 8:52 9:56 12:36 14:12 15:16 16:52 17:56 20:42
Przybyszewskiego 6:13 7:17 8:53 9:57 12:37 14:13 15:17 16:53 17:57 20:43
Miasteczko Studenckie AGH 6:14 7:18 8:54 9:58 12:38 14:14 15:18 16:54 17:58 20:44
Chopina 6:16 7:20 8:56 10:00 12:40 14:16 15:20 16:56 18:00 20:46
Czarnowiejska 6:17 7:21 8:57 10:01 12:41 14:17 15:21 16:57 18:01 20:47
Plac Inwalidów 6:18 7:22 8:58 10:02 12:42 14:18 15:22 16:58 18:02 20:48
Grottgera 6:19 7:23 8:59 10:03 12:43 14:19 15:23 16:59 18:03 20:49
Nowy Kleparz 6:20 7:24 9:00 10:04 12:44 14:20 15:24 17:00 18:04 20:50
Kraków MDA ul. Bosacka 6:25 7:29 9:05 10:09 12:49 14:25 15:29 17:05 18:09 20:55

 

 

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów zgodnie z rozkładem jazdy wynosi: 2

Osoba zarządzająca transportem: Artur Kordaszewski

Legenda: D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odsłony: 21680

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

17 czerwiec 2019

Licznik wizyt

609814
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
412
463
5078
600219
10594
19832
609814

Your IP: 54.91.4.56
2019-06-17 15:19