Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (soboty) przez Azory

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw, Aut.)

 

 Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7
  6,X,s 6,X,s 6,X,s 6,X,s 6,X,s 6,X,s 6,X,s
Olkusz Supersam ZKG "KM" 6:05 8:25 10:55 13:25 15:55 18:25 21:05
Olkusz skrzyżowanie PKO 6:07 8:27 10:57 13:27 15:57 18:27 21:07
Olkusz os. Słowiki 6:09 8:29 10:59 13:29 15:59 18:29 21:09
"Olkusz Dworzec PKP" 6:10 8:30 11:00 13:30 16:00 18:30 21:10
"Olkusz Wiadukt" 6:11 8:31 11:01 13:31 16:01 18:31 21:11
Olkusz al. Tysiąclecia 6:13 8:33 11:03 13:33 16:03 18:33 21:13
Sieniczno 6:15 8:35 11:05 13:35 16:05 18:35 21:15
Zadole Kosmolowskie 6:18 8:38 11:08 13:38 16:08 18:38 21:18
Zederman I "Pasieka" 6:19 8:39 11:09 13:39 16:09 18:39 21:19
Zederman II 6:20 8:40 11:10 13:40 16:10 18:40 21:20
Przeginia 6:22 8:42 11:12 13:42 16:12 18:42 21:22
Przeginia "szkoła" 6:23 8:43 11:13 13:43 16:13 18:43 21:23
Przeginia "Skotnica" 6:24 8:44 11:14 13:44 16:14 18:44 21:24
Przeginia "Ostra Góra" 6:25 8:45 11:15 13:45 16:15 18:45 21:25
Gotkowice 6:26 8:46 11:16 13:46 16:16 18:46 21:26
Jerzmanowice "Ojców" 6:27 8:47 11:17 13:47 16:17 18:47 21:27
Jerzmanowice "Szklary" 6:28 8:48 11:18 13:48 16:18 18:48 21:28
Jerzmanowice "Lepianka"  6:31 8:51 11:21 13:51 16:21 18:51 21:31
Jerzmanowice I 6:32 8:52 11:22 13:52 16:22 18:52 21:32
Czajowice 6:33 8:53 11:23 13:53 16:23 18:53 21:33
Biały Kościół "Murownia" 6:35 8:55 11:25 13:55 16:25 18:55 21:35
Biały Kościół 6:37 8:57 11:27 13:57 16:27 18:57 21:37
Wielka Wieś 6:39 8:59 11:29 13:59 16:29 18:59 21:39
Szyce I "Wesoła" 6:40 9:00 11:30 14:00 16:30 19:00 21:40
Szyce II 6:41 9:01 11:31 14:01 16:31 19:01 21:41
Modlnica II "Komora" 6:42 9:02 11:32 14:02 16:32 19:02 21:42
Modlnica I "Kolonia" 6:43 9:03 11:33 14:03 16:33 19:03 21:43
Skrzyżowanie do Podchruścia Modlnica 6:45 9:05 11:35 14:05 16:35 19:05 21:45
Jasnogórska 6:47 9:07 11:37 14:07 16:37 19:07 21:47
Rondo Ofiar Katynia 6:49 9:09 11:39 14:09 16:39 19:09 21:49
Conrada 6:50 9:10 11:40 14:10 16:40 19:10 21:50
Różyckiego 6:51 9:11 11:41 14:11 16:41 19:11 21:51
Makowskiego 6:52 9:12 11:42 14:12 16:42 19:12 21:52
Łokietka 6:53 9:13 11:43 14:13 16:43 19:13 21:53
Wybickiego 6:54 9:14 11:44 14:14 16:44 19:14 21:54
Bratysławska 6:55 9:15 11:45 14:15 16:45 19:15 21:55
Nowy Kleparz - Pętla st. nr.1 6:58 9:18 11:48 14:18 16:48 19:18 21:58
Kraków MDA ul. Bosacka 7:05 9:25 11:55 14:25 16:55 19:25 22:05

 

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów zgodnie z rozkładem jazdy wynosi: 2

Osoba zarządzająca transportem: Artur Kordaszewski

Legenda: 6 - kursuje w soboty X - kursuje w dni: Sobota Wielkanocna, 24.12, 31.12 s - nie kursuje w święta

Odsłony: 4393

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

24 marzec 2019

Licznik wizyt

554540
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
521
744
4173
546414
13942
20511
554540

Your IP: 54.82.99.169
2019-03-24 18:01