Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (dni robocze) przez Azory

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw, Aut.)

 

 Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14
  D D D D D,Q D D D D D D D,Z D
Olkusz Supersam ZKG "KM" 5:27 6:34 8:07 9:14 10:40 10:47 11:54 13:27 14:34 16:07 17:14 18:40 20:00
Olkusz skrzyżowanie PKO 5:29 6:36 8:09 9:16 10:42 10:49 11:56 13:29 14:36 16:09 17:16 18:42 20:02
Olkusz os. Słowiki 5:31 6:38 8:11 9:18 10:44 10:51 11:58 13:31 14:38 16:11 17:18 18:44 20:04
"Olkusz Dworzec PKP" 5:32 6:39 8:12 9:19 10:45 10:52 11:59 13:32 14:39 16:12 17:19 18:45 20:05
"Olkusz Wiadukt" 5:33 6:40 8:13 9:20 10:46 10:53 12:00 13:33 14:40 16:13 17:20 18:46 20:06
Olkusz al. Tysiąclecia 5:35 6:42 8:15 9:22 10:48 10:55 12:02 13:35 14:42 16:15 17:22 18:48 20:08
Sieniczno 5:37 6:44 8:17 9:24 10:50 10:57 12:04 13:37 14:44 16:17 17:24 18:50 20:10
Zadole Kosmolowskie 5:40 6:47 8:20 9:27 10:53 11:00 12:07 13:40 14:47 16:20 17:27 18:53 20:13
Zederman I "Pasieka" 5:41 6:48 8:21 9:28 10:54 11:01 12:08 13:41 14:48 16:21 17:28 18:54 20:14
Zederman II 5:42 6:49 8:22 9:29 10:55 11:02 12:09 13:42 14:49 16:22 17:29 18:55 20:15
Przeginia 5:44 6:51 8:24 9:31 10:57 11:04 12:11 13:44 14:51 16:24 17:31 18:57 20:17
Przeginia "szkoła" 5:45 6:52 8:25 9:32 10:58 11:05 12:12 13:45 14:52 16:25 17:32 18:58 20:18
Przeginia "Skotnica" 5:46 6:53 8:26 9:33 10:59 11:06 12:13 13:46 14:53 16:26 17:33 18:59 20:19
Przeginia "Ostra Góra" 5:47 6:54 8:27 9:34 11:00 11:07 12:14 13:47 14:54 16:27 17:34 19:00 20:20
Gotkowice 5:48 6:55 8:28 9:35 11:01 11:08 12:15 13:48 14:55 16:28 17:35 19:01 20:21
Jerzmanowice "Ojców" 5:49 6:56 8:29 9:36 11:02 11:09 12:16 13:49 14:56 16:29 17:36 19:02 20:22
Jerzmanowice "Szklary" 5:50 6:57 8:30 9:37 11:03 11:10 12:17 13:50 14:57 16:30 17:37 19:03 20:23
Jerzmanowice "Lepianka"  5:53 7:00 8:33 9:40 11:06 11:13 12:20 13:53 15:00 16:33 17:40 19:06 20:26
Jerzmanowice I 5:54 7:01 8:34 9:41 11:07 11:14 12:21 13:54 15:01 16:34 17:41 19:07 20:27
Czajowice 5:55 7:02 8:35 9:42 11:08 11:15 12:22 13:55 15:02 16:35 17:42 19:08 20:28
Biały Kościół "Murownia" 5:57 7:04 8:37 9:44 11:10 11:17 12:24 13:57 15:04 16:37 17:44 19:10 20:30
Biały Kościół 5:59 7:06 8:39 9:46 11:12 11:19 12:26 13:59 15:06 16:39 17:46 19:12 20:32
Wielka Wieś 6:01 7:08 8:41 9:48 11:14 11:21 12:28 14:01 15:08 16:41 17:48 19:14 20:34
Szyce I "Wesoła" 6:02 7:09 8:42 9:49 11:15 11:22 12:29 14:02 15:09 16:42 17:49 19:15 20:35
Szyce II 6:03 7:10 8:43 9:50 11:16 11:23 12:30 14:03 15:10 16:43 17:50 19:16 20:36
Modlnica II "Komora" 6:04 7:11 8:44 9:51 11:17 11:24 12:31 14:04 15:11 16:44 17:51 19:17 20:37
Modlnica I "Kolonia" 6:05 7:12 8:45 9:52 11:18 11:25 12:32 14:05 15:12 16:45 17:52 19:18 20:38
Skrzyżowanie do Podchruścia Modlnica 6:07 7:14 8:47 9:54 11:20 11:27 12:34 14:07 15:14 16:47 17:54 19:20 20:40
Jasnogórska 6:09 7:16 8:49 9:56 11:22 11:29 12:36 14:09 15:16 16:49 17:56 19:22 20:42
Rondo Ofiar Katynia 6:11 7:18 8:51 9:58 11:24 11:31 12:38 14:11 15:18 16:51 17:58 19:24 20:44
Conrada 6:12 7:19 8:52 9:59 11:25 11:32 12:39 14:12 15:19 16:52 17:59 19:25 20:45
Różyckiego 6:13 7:20 8:53 10:00 11:26 11:33 12:40 14:13 15:20 16:53 18:00 19:26 20:46
Makowskiego 6:14 7:21 8:54 10:01 11:27 11:34 12:41 14:14 15:21 16:54 18:01 19:27 20:47
Łokietka 6:15 7:22 8:55 10:02 11:28 11:35 12:42 14:15 15:22 16:55 18:02 19:28 20:48
Wybickiego 6:16 7:23 8:56 10:03 11:29 11:36 12:43 14:16 15:23 16:56 18:03 19:29 20:49
Bratysławska 6:17 7:24 8:57 10:04 11:30 11:37 12:44 14:17 15:24 16:57 18:04 19:30 20:50
Nowy Kleparz - Pętla st. nr.1 6:20 7:27 9:00 10:07 11:33 11:40 12:47 14:20 15:27 17:00 18:07 19:33 20:53
Kraków MDA ul. Bosacka 6:27 7:34 9:07 10:14 11:40 11:47 12:54 14:27 15:34 17:07 18:14 19:40 21:00

 

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów zgodnie z rozkładem jazdy wynosi: 2

Osoba zarządzająca transportem: Artur Kordaszewski

Legenda: D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt Q - kursuje w dni parzyste w roku Z - kursuje w dni nieparzyste w roku

Odsłony: 11674

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

24 maj 2019

Licznik wizyt

594649
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
272
653
2861
587388
15261
20563
594649

Your IP: 54.163.20.123
2019-05-24 11:45