Organizujesz imprezę okolicznościową?  A może spotkanie integracyjne? Prowadzimy wynajem busów wraz z kierowcą.

Konkurencyjne ceny!

Minibusy JKA-BUS sa bogato wyposażone i bardzo komfortowe. Na pokładzie naszych busów zainstalowany jest wysokiej jakości fabryczny sprzęt audio - video.

DVD i TV do dyspozycji twoich gości!

Historia firmy JKA-BUS

Nadrzędna kategoria: ROOT Kategoria: Firma Poprawiono: poniedziałek, 16 styczeń 2017 Opublikowano: wtorek, 03 styczeń 2017 Super User
Standard w busach JKA-BUS

Firma JKA-BUS powstała w 2001 roku. Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą wynajem minibusów i przewóz osób na liniach regularnych.

Obsługujemy wycieczki, wynajmujemy busy na wesela, transfery, wyjazdy biznesowe, pogrzeby, przewozy pracownicze.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje do przewozu osób !

Charakteryzuje nas wysoki profesjonalizm. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, której celem jest zapenienie bezpieczeństwa i komfortu podróżujących z nami osób. Staramy się nieustannie o uznanie i satysfakcję naszych klientów dążąc do jak najwyższych standardów jakości. Tani wynajem busów to możliwość osiągnięcia relaksu podczas jazdy ze względu na wyjątkowy komfort dla podróżujących. Robimy co w naszej mocy, aby zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby i spełnić nawet największe wymagania.

Bezpieczeństwo i komfort to nasz cel!

Cała nasza flota minibusów jest nieustannie sprawdzana pod wzgledem sprawności technicznej. Przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa podrózy, tak aby wynajem minibusa kojarzył się Państwu z rzeczą przyjemną i godną zapamiętania.Posiadamy w swojej ofercie busy o bardzo wysokim standardzie. Na pokładzie naszych aut znajdują się takie elementy wyposażenia jak TV lub odtwarzacze DVD. Dzięki nam mogą Państwo zorganizować wycieczkę , czy wyjazd służbowy w sposób łatwy i w dobrej cenie.

Wynajem minibusów w Olkuszu to najczęściej wybierana usługa!

Wynajem busów w Olkuszu cieszy się niezmienną popularnością od kilku już lat. To zdecydowany lider naszych usług. Wynajmujemy minibusy o najwyższym standardzie. Nasze samochody, są to auta nowe , luksusowo wyposażone. Nasze minibusy to samochody posiadające kontrole trakcji, zaawansowane systemy hamowania itp. udogodnienia zapewniające bezpieczeństwo pasażerów. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa co doskonale podwyższa zaufanie do warunków jazdy na dłuższych trasach.
 • team

  JKA-BUS

  Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

 • team

  JKA-BUS

  Minibus obsługujący linię do Krakowa

 • team

  JKA_BUS

  Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

 • team

  JKA-BUS

  Duże i nowoczesne

 • team

  JKA_BUS

  Plakat reklamowy

 • team

  JKA-BUS

  Plakat