Rozkład Jazdy Wolbrom - Olkusz (soboty) przez Klucze

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: piątek, 20, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Wolbrom, Dłużec, Załęże, Kolbark, Krzywopłoty, Jaroszowiec, Olkusz Osiedle 1000-lecia

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Wolbrom

PKP

           

Wolbrom

Techmatrans

           

Wolbrom

Wolbrom ul.Skalska

4:40

6:50

9:10

12:30

15:20

18:10

Wolbrom

Wolbrom Dworzec PKS

4:41

6:51

9:11

12:31

15:21

18:11

Zabagnie

Lgota Wolbromska Skrzyż.

 

6:54

 

12:34

 

18:14

Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska Sklep

4:46

 

9:16

12:36

15:26

 

Lgota Wolbromska

Dłużec Kościół

4:48

 

9:18

 

15:28

 

Dłużec

Zabagnie

4:50

 

9:20

 

15:30

 

Dłużec

Dłużec

4:52

7:02

9:22

12:42

15:32

18:22

Domaniewice

Domaniewice

4:54

7:04

9:24

12:44

15:34

18:24

Domaniewice

Domaniewice I

4:55

7:05

9:25

12:45

15:35

18:25

Załęże

Załęże n.ż.

4:56

7:06

9:26

12:46

15:36

18:26

Załęże

Załęże

4:57

7:07

9:27

12:47

15:37

18:27

Zawadka

Zawadka

4:58

7:08

9.28

12:48

15:38

18:28

Krzywopłoty

Krzywopłoty

4:59

7:09

9:29

12:49

15:39

18:29

Bydlin

Bydlin Szkoła

5:01

7:11

9:31

12:51

15:41

18:31

Bydlin

Bydlin Kościół

5:02

7:12

9:32

12:52

15:42

18:32

Cieślin

Cieślin I

5:04

7:14

9:34

12:54

15:44

18:34

Cieślin

Cieślin Młyn

5:05

7:15

9:35

12:55

15:45

18:35

Kolbark

Kolbark

5:06

7:16

9:36

12:56

15:46

18:36

Kobylica

Kobylica

5:08

7:18

9:38

12:58

15:48

18:38

Jaroszowiec

Porąbka

5:09

7:19

9:39

12:59

15:49

18:39

Jaroszowiec

Jaroszowiec PKP

5:10

7:20

9:40

13:00

15:50

18:40

Jaroszowiec

Jaroszowiec Huta Szkłomasz

5:13

7:23

9:43

13:03

15:53

18:43

Jaroszowiec

Jaroszowiec Szkoła

5:14

7:24

9:44

13:04

15:54

18:44

KLucze

Klucze PKS

5:16

7:26

9:46

13:06

15:56

18:46

Klucze

Klucze skrzyżowanie

5:17

7:27

9:47

13:07

15:57

18:47

Klucze

Bogucin Duży skrzyżowanie

5:18

7:28

9:46

13:08

15:58

18:48

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconych II

5:21

7:31

9:51

13:11

16:01

18:51

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconych I

5:22

7:32

9:52

13:12

16:02

18:52

Olkusz

Olkusz skrzyżowanie PKO

5:23

7:33

9:53

13:13

16:03

18:53

Olkusz

Olkusz oś.Mł. Kościół

5:24

7:34

9:54

13:14

16:04

18:54

Olkusz

Olkusz Dworzec PKP

5:27

7:37

9:57

13:17

16:07

18:57

Olkusz

Olkusz Wiadukt

5:28

7:38

9:58

13:18

16:08

18:58

Olkusz

Baza PKS

5:29

7:39

9:59

13:19

16:09

18:59

Olkusz

Prodelm1

5:30

7:40

10:00

13:20

16:10

19:00

Olkusz

Oś. 1OOO-lecia

5:31

7:41

10:01

13:21

16:11

19:01

OLkusz

Szpital

5:32

7:42

10:02

13:22

16:12

19:02

Odsłony: 11171

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

435363
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
16
597
1070
430771
6803
15596
435363

Your IP: 54.196.73.22
2018-08-15 00:51