Rozkład Jazdy Wolbrom - Olkusz (dni robocze) przez Klucze

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 09, kwiecień 2018 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle 1000-lecia, Klucze, Jaroszowiec, Cieślin, Załęże, Lgotę Wolbromską, Wolbrom

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Wolbrom

PKP

             

14:10

   

 

 

Wolbrom

Techmatrans

             

14:11

       

Wolbrom

Wolbrom ul.Skalska

4:35

5:40

6:40

7:45

9:00

11:00

12:35

 

15:15

16:20

17:30

19:05

Wolbrom

Wolbrom Dworzec PKS

4:36

5:41

6:41

7:46

9:01

11:01

12:36

14:14

15:16

16:21

17:31

19:06

Zabagnie

Lgota Wolbromska Skrzyż.

 

5:44

 

7:49

 

11:04

 

14:17

 

16:24

-

19:09

Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska Sklep

4:41

 

6:46

 

9:06

 

12:41

 

15:21

 

17:36

 

Lgota Wolbromska

Dłużec Kościół

4:43

 

6:48

 

9:08

 

12:43

 

15:23

 

17:38

 

Dłużec

Zabagnie

4:45

 

6:50

 

9:10

 

12:45

 

15:25

 

17:40

 

Dłużec

Dłużec

4:47

5:52

6:52

7:57

9:12

11:12

12:47

14:25

15:27

16:32

17:42

19:17

Domaniewice

Domaniewice

4:49

5:54

6:54

7:59

9:14

11:14

12:49

14:27

15:29

16:34

17:44

19:19

Domaniewice

Domaniewice I

4:50

5:55

6:55

8:00

9:15

11:15

12:50

14:28

15:30

16:35

17:45

19:20

Załęże

Załęże n.ż.

4:51

5:56

6:56

8:01

9:16

11:16

12:51

14:29

15:31

16:36

17:46

19:21

Załęże

Załęże

4:52

5:57

6:57

8:02

9:17

11:17

12:52

14:30

15:32

16:37

17:47

19:22

Zawadka

Zawadka

4:53

5:58

6:58

8:03

9:18

11:18

12:53

14:31

15:33

16:38

17:48

19:23

Krzywopłoty

Krzywopłoty

4:54

5:59

6:59

8:04

9:19

11:19

12:54

14:32

15:34

16:39

17:49

19:24

Bydlin

Bydlin Szkoła

4:56

6:01

7:01

8:06

9:21

11:21

12:56

14:34

15:36

16:41

17:51

19:26

Bydlin

Bydlin Kościół

4:57

6:02

7:02

8:07

9:22

11:22

12:57

14:35

15:37

16:42

17:52

19:27

Cieślin

Cieślin I

4:59

6:04

7:04

8:09

9:24

11:24

12:59

14:37

15:39

16:44

17:54

19:29

Cieślin

Cieślin Młyn

5:00

6:05

7:05

8:10

9:25

11:25

13:00

14:38

15:40

16:45

17:55

19:30

Kolbark

Kolbark

5:01

6:06

7:06

8:11

9:26

11:26

13:01

14:39

15:41

16:46

17:56

19:31

Kobylica

Kobylica

5:03

6:08

7:08

8:13

9:28

11:28

13:03

14:41

15:43

16:48

17:58

19:33

Jaroszowiec

Porąbką

5:04

6:09

7:09

8:14

9:29

11:29

13:04

14:42

15:44

16:49

17:59

19:34

Jaroszowiec

Jaroszowiec PKP

5:05

6:10

7:10

8:15

9:30

11:30

13:05

14:43

15:45

16:50

18:00

19:35

Jaroszowiec

Jaroszowiec Huta Szkłomasz

5:08

6:13

7:13

8:18

9:33

11:33

13:08

14:46

15:48

16:53

18:03

19:38

Jaroszowiec

Jaroszowiec Szkoła

5:09

6:14

7:14

8:19

9:34

11:34

13:09

14:47

15:49

16:54

18:04

19:39

KLucze

Klucze PKS

5:11

6:16

7:16

8:21

9:36

11:36

13:11

14:49

15:51

16:56

18:06

19:41

Klucze

Klucze skrzyżowanie

5:12

6:17

7:17

8:22

9:37

11:37

13:12

14:50

15:52

16:57

18:07

19:42

Klucze

Bogucin Duży skrzyżowanie

5:13

6:18

7:18

8:23

9:38

11:38

13:13

14:51

15:53

16:58

18:08

19:43

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconvch II

5:16

6:21

7:21

8:26

9:41

11:41

13:16

14:54

15:56

17:01

18:11

19:46

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconvch I

5:17

6:22

7:22

8:27

9:42

11:42

13:17

14:55

15:57

17:02

18:12

19:47

Olkusz

Olkusz skrzyżowanie PKO

5:18

6:23

7:23

8:28

9:43

11:43

13:18

14:56

15:58

17:03

18:13

19:48

Olkusz

Olkusz oś.Mł. Kościół

5:19

6:24

7:24

8:29

9:44

11:44

13:19

14:57

15:59

17:04

18:14

19:49

Olkusz

Olkusz Dworzec PKP

5:22

6:27

7:27

8:32

9:47

11:47

13:22

15:00

16:02

17:07

18:17

19:52

Olkusz

Olkusz Wiadukt

5:23

6:28

7:28

8:33

9:48

11:48

13:23

15:01

16:03

17:08

18:18

19:53

Olkusz

Baza PKS

5:24

6:29

7:29

8:34

9:49

11:49

13:24

15:02

16:04

17:09

18:19

19:54

Olkusz

Prodelm

5:25

6:30

7:30

8:35

9:50

11:50

13:25

15:03

16:05

17:10

18:20

19:55

Olkusz

Oś.1OOO-lecia

5:26

6:31

7:31

8:36

9:51

11:51

13:26

15:04

16:06

17:11

18:21

19:56

Olkusz

Szpital

5:27

6:32

7:32

8:37

9:52

11:52

13:27

15:05

16:07

17:12

18:22

19:57

Odsłony: 26208

Komentarz 

-4 # PytanieMagda 2017-09-06 13:36
Bus z 20.45 z Wolbromia jeździ czy nadal kurs zawieszony?
Odpowiedz | Zacytuj i odpowiedz | Zacytuj
+1 # Bus 20:45 z Wolbromiamahotep 2017-09-08 08:20
Niestety ze względu na małe zainteresowanie kurs pozostaje zawieszony
Odpowiedz | Zacytuj i odpowiedz | Zacytuj
0 # NosidełkoBarbara 2018-04-17 10:56
Witam, czy busy na linii Olkusz-Wolbrom są wyposażone w nosidełko?
Odpowiedz | Zacytuj i odpowiedz | Zacytuj
0 # Nosidełkomahotep 2018-04-27 05:30
Proszę sprecyzować o jakie nosidełko chodzi?
Odpowiedz | Zacytuj i odpowiedz | Zacytuj
0 # rozkład Wolbrom - OlkuszAgnieszka 2018-07-20 13:41
Czy rozkład jest aktualny? Interesuje mnie czy mogę dostać się z Dłużca do Olkusza?
Odpowiedz | Zacytuj i odpowiedz | Zacytuj
-1 # Rozkład Jazdy Wolbrom - Olkuszmahotep 2018-08-06 08:54
Cytuję Agnieszka:
Czy rozkład jest aktualny? Interesuje mnie czy mogę dostać się z Dłużca do Olkusza?



Rozkład jest aktualny
Odpowiedz | Zacytuj i odpowiedz | Zacytuj

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

456333
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
92
543
2512
450063
11520
16253
456333

Your IP: 54.81.150.27
2018-09-22 07:07