Rozkład Jazdy Olkusz - Wolbrom (dni robocze) przez Klucze

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 09, kwiecień 2018 Opublikowano: czwartek, 19, styczeń 2017 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle 1000-lecia, Klucze, Jaroszowiec, Cieślin, Załęże, Lgotę Wolbromską, Wolbrom

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Olkusz

Szpital

4:35

5:35

6:40

7:55

9:20

11:20

12:35

14:10

15:15

16:25

17:20

19:10

Olkusz

Oś.1OOO-lacia

4:36

5:36

6:41

7:56

9:21

11:21

12:36

14:11

15:16

16:26

17:21

19:11

Olkusz

Prodelm

4:37

5:37

6:42

7:57

9:22

11:22

12:37

14:12

15:17

16:27

17:22

19:12

Olkusz

Olkusz al.Tysiąclecia

4:38

5:38

6:43

7:58

9:23

11:23

12:38

14:13

15:18

16:28

17:23

19:13

Olkusz

Olkusz Wiadukt

4:39

5:39

6:44

7:59

9:24

11:24

12:39

14:14

15:19

16:29

17:24

19:14

Olkusz

Olkusz Dworzec PKP

4:40

5:40

6:45

8:00

9:25

11:25

12:40

14:15

15:20

16:30

17:25

19:15

Olkusz

Olkusz oś.Kościół

4:41

5:41

6:46

8:01

9:26

11:26

12:41

14:16

15:21

16:31

17:26

19:16

Olkusz

Olkusz skrzyżowanie PKC

4:44

5:44

6:49

8:04

9:29

11:29

12:44

14:19

15:24

16:34

17:29

19:19

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconych 1

4:45

5:45

6:50

8:05

9:30

11:30

12:45

14:20

15:25

16:35

17:30

19:20

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconych

I 4:46

5:46

6:51

8:06

9:31

11:31

12:46

14:21

15:26

16:36

17:31

19:21

Klucze

Bogucin Duży skrzyżowanie

4:49

5:49

6:54

8:09

9:34

11:34

12:49

14:24

15:29

16:39

17:34

19:24

Klucze

Klucze skrzyżowanie

4:50

5:50

6:55

8:10

9:35

11:35

12:50

14:25

15:30

16:40

17:35

19:25

Klucze

Klucze PKS

4:51

5:51

6:56

8:11

9:36

11:36

12:51

14:26

15:31

16:41

17:36

19:26

Jaroszowiec

Jaroszowiec Szkoła

4:53

5:53

6:58

8:13

9:38

11:38

12:53

14:28

15:33

16:43

17:38

19:28

Jaroszowiec

Jaroszowiec Huta Szkłomasz

4:54

5:54

6:59

8:14

9:39

11:39

12:54

14:29

15:34

16:44

17:39

19:29

Jaroszowiec

Jaroszowiec PKP

4:57

5:57

7:02

8:17

9:42

11:42

12:57

14:32

15:37

16:47

17:42

19:32

Jaroszowiec

Porąbką

4:58

5:58

7:03

8:18

9:43

11:43

12:58

14:33

15:38

16:48

17:43

19:33

Kobylica

Kobylica

4:59

5:59

7:04

8:19

9:44

11:44

12:59

14:34

15:39

16:49

17:44

19:34

Kolbark

Kolbark

5:01

6:01

7:06

8:21

9:46

11:46

13:01

14:36

15:41

16:51

17:46

19:36

Cieślin

Cieślin Młyn

5:02

6:02

7:07

8:22

9:47

11:47

13:02

14:37

15:42

16:52

17:47

19:37

Cieślin

Cieślin I

5:03

6:03

7:08

8:23

9:48

11:48

13:03

14:38

15:43

16:53

17:48

19:38

Bydlin

Bydlin Kościół

5:05

6:05

7:10

8:25

9:50

11:50

13:05

14:40

15:45

16:55

17:50

19:40

Bydlin

Bydlin Szkoła

5:06

6:06

7:11

8:26

9:51

11:51

13:06

14:41

15:46

16:56

17:51

19:41

Krzywopłoty

Krzywopłoty

5:08

6:08

7:13

8:28

9:53

11:53

13:08

14:43

15:48

16:58

17:53

19:43

Zawadka

Zawadka

5:09

6:09

7:14

8:29

9:54

11:54

13:09

14:44

15:49

16:59

17:54

19:44

Załęże

Załęże

5:10

6:10

7:15

8:30

9:55

11:55

13:10

14:45

15:50

17:00

17:55'

19:45

Załęże

Załęże n.ż.

5:11

6:11

7:16

8:31

9:56

11:56

13:11

14:46

15:51

17:01

17:56

19:46

Domaniewice

Domaniewice I

5:12

6:12

7:17

8:32

9:57

11:57

13:12

14:47

15:52

17:02

17:57

19:47

Domaniewice

Domaniewice

5:13

6:13

7:18

8:33

9:58

11:58

13:13

14:48

15:53

17:03

17:58

19:48

Dłużec

Dłużec

5:15

6:15

7:20

8:35

10:00

12:00

13:15

14:50

15:55

17:05

18:00

19:50

Zabagnie

Zabagnie

5:18

 

7:23

 

10:03

 

13:18

 

15:58

 

18:03

 

Dłużec

Dłużec Kościół

 

6:20

 

8:40

 

12:05

 

14:55

 

17:10

 

19:55

Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska Sklep

6:22

 

8:42

12:07

 

14:57

17:12

19:57

Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska Skrzyż.

6:24

 

8:44

 

12:09

 

14:59

 

17:14

 

19:59

Wolbrom

Wolbrom Dworzec PKS

5:26

6:26

7:31

8:46

10:11

12:11

13:26

15:01

16:06

17:16

18:11

20:01

Wolbrom

Wolbrom ul.Skalska

5:27

6:27

7:32

8:47

10:12

12:12

13:27

15:02

16:07

17:17

18:12

20:02

Wolbrom

Techmatrans

5:29

_ -

7:34

     

13:29

         

Wolbrom

PKP

5:31

         

13:31

       

Odsłony: 32763

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

435365
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
18
597
1072
430771
6805
15596
435365

Your IP: 54.196.73.22
2018-08-15 00:51