Rozkład Jazdy Olkusz - Wolbrom (soboty) przez Klucze

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: piątek, 20, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle 1000-lecia, Klucze, Jaroszowiec, Cieślin, Załęże, Lgotę Wolbromską, Wolbrom

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Olkusz

Szpital

5:45

8:00

11:30

14:05

17:00

Olkusz

Oś.lOOO-lacia

5:46

8:01

11:31

14:06

17:01

Olkusz

Prodelm

5:47

8:02

11:32

14:07

17:02

Olkusz

Olkusz al.Tysiąclecia

5:48

8:03

11:33

14:08

17:03

Olkusz

Olkusz Wiadukt

5:49

 

11:34

14:09

17:04

Olkusz

Olkusz Dworzec PKP

5:50

8:05

11:35

14:10

17:05

Olkusz

Olkusz oś.Kościół

5:51

8:06

11:36

14:11

17:06

Olkusz

Olkusz skrzyżowanie PKC

5:54

8:09

11:39

14:14

17:09

Olkusz

Olkusz ul.20-Straconych I

5:55

8:10

11:40

14:15

17:10

Olkusz

Olkusz ul. 20-Straconych

I 5:56

8:11

11:41

14:16

17:11

Klucze

Bogucin Duży skrzyżowanie

5:59

8:14

11:44

14:19

17:14

Klucze

Klucze skrzyżowanie

6:00

8:15

11:45

14:20

17:15

Klucze

Klucze PKS

6:01

8:16

11:46

14:21

17:16

Jaroszowiec

Jaroszowiec Szkoła

6:03

8:18

11:48

14:23

17:18

Jaroszowiec

Jaroszowiec Huta Szkłomasz

6:04

8:19

11:49

14:24

17:19

Jaroszowiec

Jaroszowiec PKP

6:07

8:22

11:52

14:27

17:22

Jaroszowiec

Porąbką

6:08

8:23

11:53

14:28

17:23

Kobvlica

Kobylica

6:09

8:24

11:54

14:29

17:24

Kolbark

Kolbark

6:11

8:26

11:56

14:31

17:26

Cieślin

Cieślin Młyn

6:12

8:27

11:57

14:32

17:27

Cieślin

Cieślin I

6:13

8:28

11:58

14:33

17:28

Bydlin

Bydlin Kościół

6:15

8:30

12:00

14:35

17:30

Bydlin

Bydlin Szkoła

6:16

8:31

12:01

14:36

17:31

Krzywopłoty

Krzywopłoty

6:18

8:33

12:03

14:38

17:33

Zawadka

Zawadka

6:19

8:34

12:04

14:39

17:34

Załęże

Załęże

6:20

8:35

12:05

14:40

17:35

Załęże

Załęże n.ż.

6:21

8:36

12:06

14:41

17:36

Domaniewice

Domaniewice 1

6:22

8:37

12:07

14:42

17:37

Domaniewice

Domaniewice

6:23

8:38

12:08

14:43

17:38

Dłużec

Dłużec

6:25

8:40

12:10

14:45

17:40

Zabagnie

Zabagnie

 

8:43

 

14:48

 

Dłużec

Dłużec Kościół

6:30

     

17:45

Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska Sklep

6:32

 

12:17

_

17:47

Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska Skrzyż.

6:34

 

12:19

 

17:49

Wolbrom

Wolbrom Dworzec PKS

6:36

8:51

12:21

14:56

17:51

Wolbrom

Wolbrom ul.Skalska

 

8:52

12:22

 

17:52

Wolbrom

Techmatrans

6:39

   

14:59

 

Wolbrom

PKP

6:41

   

15:01

 
Odsłony: 12201

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

405827
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
12
634
3819
396771
11000
20796
405827

Your IP: 54.224.133.152
2018-06-18 00:03