Rozkład Jazdy Kraków - Olkusz (niedziele) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 23, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Kraków

MDA

7:00

9:30

12:00

14:30

17:00

19:30

Kraków

Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

7:08

9:38

12:08

14:38

17:08

19:38

Kraków

Grottgera

7:14

9:44

12:14

14:44

17:14

19:44

Kraków

Plac Inwalidów

7:15

9:45

12:15

14:45

17:15

19:45

Kraków

Czarnowiejska

7:16

9:46

12:16

14:46

17:16

19:46

Kraków

Kawiory

7:17

9:47

12:17

14:47

17:17

19:47

Kraków

Miasteczko Studenckie

AGH

7:13

9:48

12:18

14:48

17:18

19:48

Kraków

Armii Krajowej

7:19

9:49

12:19

14:49

17:19

19:49

Kraków

Armii Krajowej I

7:20

9:50

12:20

14:50

17:20

19:50

Kraków

Zarzecze

7:21

9:51

12:21

14:51

17:21

19:51

Kraków

Bronowice Wiadukt

7:22

9:52

12:22

14:52

17:22

19:52

Kraków

Rondo "Ofiar Katynia"

7:23

9:53

12:23

14:53

17:23

19:53

Kraków

Jasnogórska

7:25

9:55

12:25

14:55

17:25

19:55

Modlnica

skrzyżowanie do Podchruścia

7:27

9:57

12:27

14:57

17:27

19:57

Modlnica

Modlnica I Kolonia

7:29

9:59

12:29

14:59

17:29

19:59

Modlnica

Modlnica II

7:30

10:00

12:30

15:00

17:30

20:00

Szyce

Szyce II

7:31

10:01

12:31

15:01

17:31

20:01

Szyce

Szyce I

7:32

10:02

12:32

15:02

17:32

20:02

Wielka Wieś

Wielka Wieś

7:33

10:03

12:33

15:03

17:33

20:03

Biały Kościół

Biały Kościół

7:35

10:05

12:35

15:05

17:35

20:05

Biały Kościół

Murównia

7:37

10:07

12:37

15:07

17:37

20:07

Czajowice

Czajowice

7:39

10:09

12:39

15:09

17:39

20:09

Jerzmanowice

Jerzmanowice I

7:41

10:11

12:41

15:11

17:41

20:11

Jerzmanowice

Jerzmanowice Lepianka

7:42

10:12

12:42

15:12

17:42

20:12

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec

7:44

10:14

12:44

15:14

17:44

20:14

Jerzmanowice

Jerzmanowice

7:45

10:15

12:45

15:15

17:45

20:15

Gotkowice

Gotkowice

7:46

10:16

12:46

15:16

17:46

20:16

Przeginia

Przeginia Ostra Góra

7:47

10:17

12:47

15:17

17:47

20:17

Przeginia

Przeginia Skotnica

7:48

10:18

12:48

15:18

17:48

20:18

Przeginia

Przeginia szkoła

7:49

10:19

12:49

15:19

17:49

20:19

Przeginia

Przeginia

7:50

10:20

12:50

15:20

17:50

20:20

Zederman

Zederman II

7:52

10:22

12:52

15:22

17:52

20:22

Zederman

Zederman I Pasieka

7:53

10:23

12:53

15:23

17:53

20:23

Kogutek

Kogutek Zadole Kosmolowskle

7:54

10:24

12:54

15:24

17:54

20:24

Sieniczno

Sieniczno

7:57

10:27

12:57

15:27

17:57

20:27

Olkusz

Baza PKS

7:59

10:29

12:59

15:29

17:59

20:29

Olkusz

Oś. 1000-lecla

8:00

10:30

13:00

15:30

18:00

20:30

Olkusz

Biema I

8:01

10:31

13:01

15:31

18:01

20:31

Olkusz

Legionów Polskich I

8:02

10:32

13:02

15:32

18:02

20:32

Olkusz

Legionów Polskich II

8:03

10:33

13:03

15:33

18:03

20:33

Olkusz

Osiedle Młodych I

8:04

10:34

13:04

15:34

18:04

20:34

Olkusz

Osiedle Młodych Pętla

8:05

10:35

13:05

15:35

18:05

20:35

Olkusz

Osiedle Młodych

8:06

10:36

13:06

15:36

18:06

20:36

Olkusz

Supersam ZKG KM

8:09

10:39

13:09

15:39

18:09

20:39

Odsłony: 5033

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

493149
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
364
582
2736
487471
6387
12847
493149

Your IP: 54.164.198.240
2018-12-15 20:34