Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (niedziele) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: czwartek, 11, październik 2018 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle Młodych w Olkuszu, Legionów Polskich w Olkuszu, Zederman, Szyce, Kraków Jasnogórska, Kraków Miasteczko Studenckie, Kraków MDA

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Olkusz

Supersam ZKG KM

15:45

18:15

Olkusz

Osiedle Młodych

15:48

18:18

Olkusz

Osiedle Młodych Pełła

15:50

18:20

Olkusz

Osiedle Młodych 1

15:51

18:21

Olkusz

Legionów Polskich II

15:52

18:22

Olkusz

Legionów Polskich I

15:53

18:23

Olkusz

Bierna I

15:54

18:24

Olkusz

oś. 1000-lecla

15:55

18:25

Olkusz

al. Tysiąclecia

15:58

18:28

Sieniczno

Sieniczno

16:00

18:30

Kogutek

Kogutek Zadole Kosmolowskie

16:03

18:33

Zederman

Zederman I Pasieka

16:04

18:34

Zederman

Zederman II

16:05

18:35

Przeginia

Przeginia

16:07

18:37

Przeqinla

Przeginia szkoła

16:08

18:38

Przeginia

Przeginia Skotnica

16:09

18:39

Przeginia

Przeginia Ostra Góra

16:10

18:40

Gotkowice

Gotkowice

16:11

18:41

Jerzmanowice

Jerzmanowice

16:12

18:42 „

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec

16:13

18:43

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec I

16:15

18:45

Jerzmanowice

Jerzmanowice Lepianka

16:16

18:46

Jerzmanowice

Jerzmanowice I

16:17

18:47

Czajowice

Czajowice

16:18

18:48

Biały Kościół

Murownia

16:20

18:50

Biały Kościół

Biały Kościół

16:22

18:52

Wielka Wieś

Wielka Wieś

16:24

18:54

Szyce

Szyce I

16:25

18:55

Szyce

Szyce II

16:26

18:56

Modlnica

Modlnica 11

16:27

18:57

Modlnica

Modlnica I Kolonia

16:28

18:58

Modlnica

skrzyżowanie do Podchruścia

16:30

19:00

Kraków

Jasnogórska

16:32

19:02

Kraków

Rondo "Ofiar Katynia"

16:34

19:04

Kraków

Bronowice Wiadukt

16:35

19:05

Kraków

Zarzecze

16:36

19:06

Kraków

Armii Krajowej

16:37

19:07

Kraków

Armii Krajowej

16:38

19:08

Kraków

Miasteczko Studenckie

AGH

16:39

19:09

Kraków

Kawiory

16:41

19:11

Kraków

Czarnowiejska

16:42

19:12

Kraków

Plac Inwalidów

16:43

19:13

Kraków

Grottgera

16:44

19:14

Kraków

MDA

16:50

19:20

Odsłony: 5771

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

493155
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
370
582
2742
487471
6393
12847
493155

Your IP: 54.164.198.240
2018-12-15 20:42