Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (soboty) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: czwartek, 19, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle Młodych w Olkuszu, Legionów Polskich w Olkuszu, Zederman, Szyce, Kraków Jasnogórska, Kraków Miasteczko Studenckie, Kraków MDA

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Olkusz

Supersam ZKG KM

5:45

8:15

10:45

13:15

15:45

18:15

Olkusz

Osiedle Młodych

5:48

8:18

10:48

13:18

15:48

18:18

Olkusz

Osiedle Młodych Pętla

5:50

8:20

10:50

13:20

15:50

18:20

Olkusz

Osiedle Młodych 1

5:51

8:21

10:51

13:21

15:51

18:21

Olkusz

Legionów Polskich II

5:52

8:22

10:52

13:22

15:52

18:22

Olkusz

Legionów Polskich 1

5:53

8:23

10:53

13:23

15:53

18:23

Olkusz

Biema 1

5:54

8:24

10:54

13:24

15:54

18:24

Olkusz.

Oś. 1000-iecia

5:55

8:25

10:55

13:25

15:55

18:25

Olkusz

al. Tysiąclecia

5:58

8:28

10:58

13:28

15:58

18:28

Sieniczno

Sieniczno

6:00

8:30

11:00

13:30

16:00

18:30

Kogutek

Kogutek Zadole Kosmolowskle

6:03

8:33

11:03

13:33

16:03

18:33

Zederman

Zederman I Pasieka

6:04

8:34

11:04

13:34

16:04

18:34

Zederman

Zederman II

6:05

8:35

11:05

13:35 .

16:05

18:35

Przeginia

Przeginia

6:07

8:37

11:07

13:37

16:07

18:37

Przeginia

Przeginia szkoła

6:08

8:38

11:08

13:38

16:08

18:38

Przeginia

Przeginia Skotnica

6:09

8:39

11:09

13:39

16:09

18:39''

Przeginia

Przeginia Ostra Góra

6:10

8:40

11:10

13:40

16:10

18:40

Gotkowice

Gotkowice

6:11

8:41

11:11

. 13:41

16:11

18:41

Jerzmanowice

Jerzmanowice

6:12

8:42

11:12

13:42

16:12

18:42

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec

6:13

8:43

11:13

13:43

16:13

18:43

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec I

6:15

8:45

11:15

13:45

16:15

18:45

Jerzmanowice

Jerzmanowice Lepianka

6:16

8:46

11:16

13:46

16:16

18:46

Jerzmanowice

Jerzmanowice I

6:17

8:47

11:17

13:47

16:17

18:47

Czajowice

Czajowice

6:18

8:48

11:18

13:48

16:18

18:48

Białv Kościół

Murównia

6:20

8:50

11:20

13:50

16:20

18:50

Biały Kościół

Biały Kościół

6:22

8:52

11:22

13:52

16:22

18:52

Wielka Wieś

Wielka Wieś

6:24

8:54

11:24

13:54

16:24

16:54

Szyce

Szyce I

6:25

8:55

11:25

13:55

16:25

18:55

Szyce

Szyce II

6:26

8:56

11:26

13:56

16:26

18:56

Modlnica

Modlnica II

6:27

8:57

11:27

13:57

16:27

18:57

Modlnica

Modlnica I Kolonia

6:28

8:58

11:28

13:58

16:28

16:58

Modlnica

skrzyżowanie do Podchruścia

6:30

9:00

11:30

14:00

16:30

19:00

Kraków

Jasnogórska

6:32

9:02

11:32

14:02

16:32

19:02

Kraków

Rondo "Ofiar Katynia1'

6:34

9:04

11:34

14:04

16:34

19:04

Kraków

Bronowice Wiadukt

6:35

9:05

11:35

14:05

16:35

19:05

Kraków

Zarzecze

6:36

9:06

11:36

14:06

16:36

19:06

Kraków

Armii Krajowej 1

6:37

9:07

11:37

14:07

16:37

19:07

Kraków

Armii Krajowej

6:38

9:08

11:38

14:08

16:38

19:08

Kraków

Miasteczko Studenckie

AGH

6:39

9:09

11:39

14:09

16:39

19:09

Kraków

Kawiory

6:41

9:11

11:41

14:11

16:41

19:11

Kraków

Czarnowiejska

6:42

9:12

11:42

14:12

16:42

19:12

Kraków

Plac Inwalidów

6:43

9:13

11:43

14:13

16:43

19:13

Kraków

Grottgera

6:44

9:14

11:44

14:14

16:44

19:14

Kraków

MDA

6:50

9:20

11:50

14:20

16:50

19:20

Odsłony: 5719

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

493153
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
368
582
2740
487471
6391
12847
493153

Your IP: 54.164.198.240
2018-12-15 20:41