Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (dni robocze) przez Aleje

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: czwartek, 19, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Osiedle Młodych w Olkuszu, Legionów Polskich w Olkuszu, Zederman, Szyce, Kraków Jasnogórska, Kraków Miasteczko Studenckie, Kraków MDA

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Olkusz

Supersam ZKG KM

5:20

6:20

8:00

9:00

10:40

11:40

13:20

14:20

16:00

17:00

18:40

Olkusz

Osiedle Młodych

5:23

6:23

8:03

9:03

10:43

11:43

13:23

14:23

16:03

17:03

18:43

Olkusz

Osiedle Młodych Pętla

5:25

6:25

8:05

9:05

10:45

11:45

13:25

14:25

16:05

17:05

18:45

Olkusz

Osiedle Młodych 1

5:26

6:26

8:06

9:06

10:46

11:46

13:26

14:26

16:06

17:06

18:46

Olkusz

Legionów Polskich II

5:27

6:27

8:07

9:07

10:47

11:47

13:27

14:27

16:07

17:07

18:47

Olkusz

Legionów Polskich 1

5:28

6:28

8:08

9:08

10:48

11:48

13:28

14:28

16:08

17:08

18:48

Olkusz

Biema 1

5:29

6:29

8:09

9:09

10:49

11:49

13:29

14:29

16:09

17:09

18:49

Olkusz

oś. 1000-lecia

5:30

6:30

8:10

9:10

10:50

11:50

13:30

14:30

16:10

17:10

18:50

Olkusz

al. Tysiąclecia

5:33

6:33

8:13

9:13

10:53

11:53

13:33

14:33

16:13

17:13

18:53

Sieniczno

Sieniczno

5:35

6:35

8:15

9:15

10:55

11:55

13:35

14:35

16:15

17:15

18:55

Kogutek

Kogutek Zadole Kosmolowskle

5:38

6:38

8:18

9:18

10:58

11:58

13:38

14:38

16:18

17:18

18:58

Zederman

Zederman I Pasieka

5:39

6:39

8:19

9:19

10:59

11:59

13:39

14:39

16:19

17:19

18:59

Zederman

Zederman II

5:40

6:40

8:20

9:20

11:00

12:00

13:40

14:40

16:20

17:20

19:00

Przeginia

Przeginia

5:42

6:42

8:22

9:22

11:02

12:02

13:42

14:42

16:22

17:22

19:02

Przeginia

Przeginia szkoła

5:43

6:43

8:23

9:23

11:03

12:03

13:43

14:43

16:23

17:23

19:03

Przeginia

Przeginia Skotnica

5:44

6:44

8:24

9:24

11:04

12:04

13:44

14:44

16:24

17:24

19:04

Przeginia

Przeginia Ostra Góra

5:45

6:45

8:25

9:25

11:05

12:05

13:45

14:45

16:25

17:25

19:05

Gotkowice

Gotkowice

5:46

6:46

8:26

9:26

11:06

12:06

13:46

14:46

16:26

17:26

19:06

Jerzmanowice

Jerzmanowice

5:47

6:47

8:27

9:27

11:07

12:07

13:47

14:47

16:27

17:27

19:07

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec

5:48

6:48

8:28

9:28

11:08

12:08

13:48

14:48

16:28

17:28

19:08

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec I

5:50

6:50

8:30

9:30

11:10

12:10

13:50

14:50

16:30

17:30

19:10

Jerzmanowice

Jerzmanowice Lepianka

5:51

6:51

8:31

9:31

11:11

12:11

13:51

14:51

16:31

17:31

19:11

Jerzmanowice

Jerzmanowice I

5:52

6:52

8:32

9:32

11:12

12:12

13:52

14:52

16:32

17:32

19:12

Czajowice

Czajowice

5:53

6:53

8:33

9:33

11:13

12:13

13:53

14:53

16:33

17:33

19:13

Biały Kościół

Murownia

5:55

6:55

8:35

9:35

11:15

12:15

13:55

14:55

16:35

17:35

19:15

Biały Kościół

Biały Kościół

5:57

6:57

8:37

9:37

11:17

12:17

13:57

14:57

16:37

17:37

19:17

Wielka Wieś

Wielka Wieś

5:59

6:59

8:39

9:39

11:19

12:19

13:59

14:59

16:39

17:39

19:19

Szyce

Szyce I

6:00

7:00

8:40

9:40

11:20

12:20

14:00

15:00

16:40

17:40

19:20

Szyce

Szyce II

6:01

7:01

8:41

9:41

11:21

12:21

14:01

15:01

16:41

17:41

19:21

Modlnica

Modlnica II

6:02

7:02

8:42

9:42

11:22

12:22

14:02

15:02

16:42

17:42

19:22

Modlnica

Modlnica I Kolonia

6:03

7:03

8:43

9:43

11:23

12:23

14:03

15:03

16:43

17:43

19:23

Modlnica

skrzyżowanie do Podchmścia

6:05

7:05

8:45

9:45

11:25

12:25

14:05

15:05

16:45

17:45

19:25

Kraków

Jasnogórska

6:07

7:07

8:47

9:47

11:27

12:27

14:07

15:07

15:47

17:47

19:27

Kraków

Rondo "Ofiar Katynia"

6:09

7:09

8:49

9:49

11:29

12:29

14:09

15:09

16:49

17:49

19:29

Kraków

Bronowice Wiadukt

6:10

7:10

8:50

9:50

11:30

12:30

14:10

15:10

16:50

17:50

19:30

Kraków

Zarzecze

6:11

7:11

8:51

9:51

11:31

12:31

14:11

15:11

16:51

17:51

19:31

Kraków

Armii Kraiowei I

6:12

7:12

8:52

9:52

11:32

12:32

14:12

15:12

16:52

17:52

19:32

Kraków

Armii Kraiowei

6:13

7:13

8:53

9:53

11:33

12:33

14:13

15:13

16:53

17:53

19:33

Kraków

Miasteczko Studenckie

AGH

6:14

7:14

8:54

9:54

11:34

12:34

14:14

15:14

16:54

17:54

19:34

Kraków

Kawiory

6:16

7:16

8:56

9:56

11:36

12:36

14:16

15:16

16:56

17:56

19:36

Kraków

Czarnowiejska

6:17

7:17

8:57

9:57

11:37

12:37

14:17

15:17

16:57

17:57

19:37

Kraków

Plac Inwalidów

6:18

7:18

8:58

9:58

11:38

12:38

14:18

15:18

16:58

17:58

19:38

Kraków

Grottgera

6:19

7:19

8:59

9:59

11:39

12:39

14:19

15:19

16:59

17:59

19:39

Kraków

MDA

6:25

7:25

9:05

ML-

11:45

12:45

14:25

15:25

17:05

18:05

19:45

Odsłony: 10251

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

389559
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
570
570
3185
381981
15528
20009
389559

Your IP: 54.81.78.135
2018-05-25 18:49