Rozkład Jazdy Kraków - Olkusz (niedziele) przez Azory

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: poniedziałek, 23, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

 

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

GODZINA

ODJAZDU

Kraków

MDA

7:15

9:45

12:15

14:45

17:15

19:45

22:15

Kraków

Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

7:23

9:53

12:23

14:53

17:23

19:53

22:23

Kraków

Bratysławska(ul. Dr. Twardego)

7:27

9:57

12:27

14:57

17:27

19:57

22:27

Kraków

Bratysławska(ul.

Wybickieao)

7:28

9:58

12:28

14:58

17:28

19:58

22:28

Kraków

Wybickiego

7:29

9:59

12:29

14:59

17:29

19:59

22:29

Kraków

Łokietka

7:30

10:00

12:30

15:00

17:30

20:00

22:30

Kraków

Makowskiego

7:31

10:01

12:31

15:01

17:31

20:01

22:31

Kraków

Różyckieao(ul. Weissa)

7:32

10:02

12:32

15:02

17:32

20:02

22:32

Kraków

Conrada

7:35

10:05

12:35

15:05

17:35

20:05

22:35

Kraków

Rondo "Ofiar Katynia"

7:37

10:07

12:37

15:07

17:37

20:07

22:37

Kraków

Jasnogórska

7:39

10:09

12:39

15:09

17:39

20:09

22:39

Modlnica

skrzyżowanie do Podchruścia

7:41

10:11

12:41

15:11

17:41

20:11

22:41

Modlnica

Modlnica 1 Kolonia

7:43

10:13

12:43

15:13

17:43

20:13

22:43

Modlnica

Modlnica II

7:44

10:14

12:44

15:14

17:44

20:14

22:44

Szyce

Szyce 11 1

7:45

10:15

12:45

15:15

17:45

20:15

22:45

Szyce

Szyce 1

7:46

10:16

12:46

15:16

17:46

20:16

22:46

Wielka Wieś

Wielka Wieś

7:47

10:17

12:47

15:17

17:47

20:17

22:47

Biały Kościół

Biały Kościół

7:49

10:19

12:49

15:19

17:49

20:19

22:49

Biały Kościół 1

Murownia

7:51

10:21

12:51

15:21

17:51

20:21

22:51

Czajowice

Czajowice

7:53

10:23

12:53

15:23

17:53.

20:23

22:53

Jerzmanowice

Jerzmanowice 1

7:55

10:25

12:55

15:25

17:55

20:25

22:55

Jerzmanowice

Jerzmanowice Lepianka

7:56

10:26

12:56

15:26

17:56

20:26

22:56

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec

7:58

10:28

12:58

15:28

17:58

20:28

22:58

Jerzmanowice

Jerzmanowice

7:59

10:29

12:59

15:29

17:59

20:29

22:59

Gotkowice

Gotkowice

8:00

10:30

13:00

15:30

18:00

20:30

23:00

Przeginia

Przeginia Ostra Góra

8:01

10:31

13:01

15:31

18:01

20:31

23:01

Przeginia

Przeqinia Skotnica

8:02

10:32

13:02

15:32

18:02

20:32

23:02

Przeqinia

Przeginia szkoła

8:03

10:33

13:03

15:33

18:03

20:33

23:03

Przeginia

Przeginia

8:04

10:34

13:04

15:34

18:04

20:34

23:04

Zederman

Zederman II

8:06

10:36

13:06

15:36

18:06

20:36

23:06

Zederman

Zederman 1 Pasieka

8:07

10:37

13:07

15:37

18:07

20:37

23:07

Kogutek

Kogutek Zadole Kosmolowskle

8:08

10:38

13:08

15:38

18:08

20:38

23:08

Sieniczno

Sieniczno

8:11

10:41

13:11

15:41

18:11

20:41

23:11

Olkusz

Aleja Tysiąclecia

8:13

10:43

13:13

15:43

18:13

20:43

23:13

Olkusz

Wiadukt

8:14

10:44

13:14

15:44

18:14

20:44

23:14

Olkusz

Dworzec PKP

8:15

10:45

13:15

15:45

18:15

20:45

23:15

Olkusz

Osiedle Kościół

8:18

10:48

13:18

15:48

18:18

20:48

23:18

Olkusz

Supersam ZKG KM

8:20

10:50

13:20

15:50

18:20

20:50

23:20

Odsłony: 3425

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

493194
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
409
582
2781
487471
6432
12847
493194

Your IP: 54.164.198.240
2018-12-15 21:40