Rozkład Jazdy Olkusz - Kraków (soboty) przez Azory

Kategoria: Rozkłady Jazdy Poprawiono: czwartek, 19, styczeń 2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014 Super User Drukuj E-mail
Trasa m.in przez Jasnogórska, Rondo "Ofiar Katynia", Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Łokietka, Wybickiego, Bratysławska(ul. Dr. Twardego), Nowy Kleparz (Dw, Aut.)

 

Miejscowość

Nazwa przystanku

Godzina

Odjazdu

Godzina

Odjazdu

Godzina

Odjazdu

Godzina

Odjazdu

Godzina

Odjazdu

Godzina

Odjazdu

Godzina

Odjazdu

Olkusz

Supersam ZKG KM

5:55

8:25

10:55

13:25

15:55

18:30

21:00

Olkusz

Skrzyżowanie PKO

5:57

8:27

10:57

13:27

15:57

18:32

21:02

Olkusz

Osiedle Kościół

5:59

8:29

10:59

13:29

15:59

18:34

21:04

Olkusz

Składowa

6:04

8:34

11:04

13:34

16:04

18:39

21:09

Olkusz

Dworzec PKP

6:05

8:35

11:05

13:35

16:05

18:40

21:10

Olkusz

Wiadukt

6:06

8:36

i 11:06

13:36

16:06

18:41

21:11

Olkusz

Aleja Tysiąclecia

6:08

8:38

11:08

13:38

16:08

18:43

21:13

Sleniczno

Sleniczno

6:10

8:40

11:10

13:40

16:10

18:45

21:15

Kogutek

Kogutek Zadole Kosmolowskie

6:13

8:43

11:13

13:43

16:13

18:48

21:18

Zederman

Zederman 1 Pasieka

6:14

8:44

11:14

13:44

16:14

18:49

21:19

Zederman

Zederman II

6:15

8:45

11:15

13:45

16:15

18:50

21:20

Przeginia

Przeginia

6:17

8:47

11:17

13:47

16:17

18:52

21:22

Przeginia

Przeginia szkoła

6:18

8:48

11:18

13:48

16:18

18:53

21:23

Przeginia

Przeginia Skotnica

6:19

8:49

11:19

13:49

16:19

18:54

21:24

Przeginia

Przeginia Ostra Góra

6:20

8:50

11:20

13:50

16:20

18:55

21:25

Gotkowice

Gotkowice

6:21

8:51

11:21

13:51

16:21

18:56

21:26

Jerzmanowice

Jerzmanowice

6:22

8:52

11:22

13:52

16:22

18:57

21:27

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec

6:23

8:53

11:23

13:53

16:23

18:58

21:28

Jerzmanowice

Jerzmanowice Gościniec I

6:25

8:55

11:25

13:55

16:25

19:00

21:30

Jerzmanowice

Jerzmanowice Lepianka

6:26

8:56

! 11:26

13:56

16:26

19:01

21:31

Jerzmanowice

Jerzmanowice I

6:27

8:57

11:27

13:57

16:27

19:02

21:32

Czajowice

Czajowice

6:28

8:58

 

13:58

16:28

19:03

21:33

Biały Kościół

Murównia

6:30

9:00

11:30

14:00

16:30

19:05

21:35

Biały Kościół

Biały Kościół

6:32

9:02

11:32

14:02

16:32

19:07

21:37

Wielka Wieś

Wielka Wieś

6:34

9:04

11:34

14:04

16:34

19:09

21:39

Szyce

Szyce I

6:35

9:05

11:35

14:05

16:35

19:10

21:40

Szyce

Szyce II

6:36

9:06

11:36

14:06

16:36

19:11

21:41

Modlinica

Modlinica II

6:37

9:07

11:37

14:07

16:37

19:12

21:42

Modlinica

Modlinica I Kolonia

6:38

9:08

11:38

14:08

16:38

19:13

21:43

Modlinica

skrzyżowanie do Podchruścia

6:40

9:10

11:40

14:10

16:40

19:15

21:45

Kraków

Jasnogórska

6:42

9:12

11:42

14:12

16:42

19:17

21:47

Kraków

Rondo "Ofiar Katynia”

6:44

9:14

11:44

14:14

16:44

19:19

21:49

Kraków

Conrada

6:45

9:15

11:45

14:15

16:45

19:20

21:50

Kraków

Różyckiego

6:46

9:16

11:46

14:16

16:46

19:21

21:51

Kraków

Makowskiego

6:47

9:17

11:47

14:17

16:47

19:22

21:52

Kraków

Łokietka

6:48

9:18

11:48

14:18

16:48

19:23

21:53

Kraków

Wybickiego

6:49

9:19

11:49

14:19

16:49

19:24

21:54

Kraków

Bratysławska(ul. Dr. Twardego)

6:50

9:20

11:50

14:20

16:50

19:25

21:55

Kraków

Nowy Kleparz (Dw. Aut.)

6:53

9:23

11:53

14:23

16:53

19:28

21:58

Kraków

MDA

7:00

9:30

12:00

14:30

17:00

19:35

22:05

Odsłony: 3486

Dodaj komentarz

Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy.
Kod antyspamowy Odśwież
  • team

    JKA-BUS

    Bus jeżdżący na trasie Wolbrom - Olkusz

  • team

    JKA-BUS

    Minibus obsługujący linię do Krakowa

  • team

    JKA_BUS

    Szeroka gama pojazdów do wynajęcia

  • team

    JKA-BUS

    Duże i nowoczesne

  • team

    JKA_BUS

    Plakat reklamowy

  • team

    JKA-BUS

    Plakat

Obecnie na naszej stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda w Olkuszu dziś i jutro

Przepis na dziś

Przepisy kulinarne - Pychotka.pl

Licznik wizyt

456336
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie wizyty
95
543
2515
450063
11523
16253
456336

Your IP: 54.81.150.27
2018-09-22 07:07